Ker nam dela nikoli ne zmanjka, v našo ekipo vabimo novega sodelavca v oddelku prodaje. Imaš izkušnje na področju spletnega oglaševanja in si poln/a idej, kako razširiti prepoznavnost podjetja na spetu?

Prijavi se na naš razpis za delovno mesto VODJA SPLETNEGA MARKETINGA (M/Ž)

Od kandidatov pričakujemo naslednja znanja in izkušnje:

  • Poznavanje delovanja in algoritmov spletnega oglaševanja
  • Poznavanje delovanja družbenih omrežij
  • Organizacijske sposobnosti
  • Natančnost, vestnost in zanesljivost
  • Proaktivno razmišljanje in motivacija za napredek
  • Odlično znanje slovenskega in angleškega jezika

Vaše naloge bodo predvsem naslednje:

  • Uresničevanje letnega načrta za spletni marketing
  • Priprava in upravljanje spletnih oglasov
  • Priprava in poročanje o statistiki spletnega marketinga
  • Upravljanje družbenih omrežij
  • Optimizacija spletnih strani
  • Upravljanje spletne trgovine

Ponujamo redno zaposlitev v prijetnem kolektivu. Delovno mesto je v Šenčurju pri Kranju.

Vaše prijave z opisom znanj in izkušenj pošljite do vključno 10. 11. 2021, izključno v elektronski obliki na info@valens.si z zadevo “Prijava na razpis VSM”Obravnavali bomo samo prijave kandidatov, ki izpolnjujejo vse navedene pogoje.